UR & KLOCKOR / Väggur / Droppur 7585612
nr 758 5612
Droppur
1800-tal, höjd: 65
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 maj 2012
kl 18:38:33
100 kr
Droppur
Kondition: slitage
nr 758 5612
Droppur
1800-tal, höjd: 65
Kondition: slitage
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 150 kr |
måndag 14 maj 2012 |